0 ks
Košík Vyhľadať

Veľkoobchod

Vážení zákazníci.

Naša spoločnosť je výhradným distribútorom značiek uvedených v zozname pre Slovensko a Česko. Výrobky, ktoré máme v našej veľkoobchodnej ponuke nájdete vystavené v našej predajni, väčšinu z nich v našom internetovom obchode a v predajniach našich zmluvných maloobchodných predajní na Slovensku a v Čechách, niektoré aj v rámci Maďarska a Poľska (vyznačené pri výrobcovi)*.

Ste predajca detského tovaru a chcete pridať nami dodávané značky do Vášho sortimentu? Napíšte nám na náš e-mail drobcekovia@drobcekovia.sk informácie o Vašej už existujúcej firme**, predajni, internetovom obchode a my Vám obratom pošleme všetky potrebné informácie.

GREENTOM (SK, CZ, HU)

Holandský výrobca najzelenších kočíkov na planéte Zem. Kočík Greentom je iný ako všetky ostatné kočíky. Je to priamo zrejmé z jeho robustného zjavu. Ale dizajn kočíka Greetom nie je jediným odlišovacím znakom. Tento kočík skutočne vyniká vďaka jeho príspevku ku udržateľnému rozvoju a preto je Greentom svetovo najzelenší kočík. Je kompletne vyrobený z recyklovaných plastov, rám je z recyklovaného polypropylénu (PP) a sedák z recyklovaných PET fliaš. Jeho šikovný dizajn a vysokokvalitné plasty ho robia hlavne ľahkým a odolným. Jednoduchým skladacím systémom sa kočík ľahko premení na primeranú batožinu, ktorú môžete vziať so sebou kdekoľvek. Najzelenší kočík Greentom je nielen praktický, ale aj veľmi pohodlný. Vďaka pružiacim vlastnostiam rámu a otáčavým kolieskam vybavenými dvojitými ložiskami, budete kočíkovať komfortne, a čo naviac aj štýlovo, pretože kočík Greentom je dostupný v 30 farebných kombináciách. Avšak ktorúkoľvek kombináciu si vyberiete, kočík Greentom ostáva vždy zelený. Kočíky Greentom sú ovenčené množstvom najprestížnejších svetových ocenení.

I CAN (SK, CZ, HU)

Lyžičky I Can spoon Multigrip sú osvedčený patentovaný švédsky vynález z roku 2014, ktoré dieťaťu uľahčujú začať jesť samo. Prispôsobené pre malé ruky. Vďaka svojej nízkej hmotnosti a možnosti akéhokoľvek uchopenia, môže dieťa uchopiť lyžičku tak, ako mu bude najviac vyhovovať. Túto lyžičku dieťa môže uchopiť pinzetovo, palcom, dlaňou, priečne či precízne, čo je oveľa vhodnejšie ako uchopenie celou rukou ako umožňujú všetky ostatné detské lyžičky. Takýmto spôsobom si dieťa trénuje prsty namiesto ramena, čo umožňuje intuitívny prechod z jedenia rukami.

KURTIS (SK, CZ)

Z dielne švédskeho výrobcu Kurtis pochádza prvá slnečná clona na trhu. Získala si svoju obľubu vďaka dokonale prepracovaným detailom a funkčnosti. Slnečné clony Kurtis sa vyrábajú v rôznych farebných prevedeniach s pútavou potlačou.

LOVE RADIUS (SK, CZ)

Francúzsky výrobca exkluzívnych babyšatiek a nosičov z Paríža. Šatky Love Radius Original sú jediný hybrid - spĺňajú vlastnosti elastickej aj tkanej šatky. Sú ideálne aj pre bezplienkovú komunikačnú metódu. V ponuke už aj bezuzlové babyšatky , elastické šatky Basic, ergonomické nosiče Physio Carrier a Hoodie Carrier a mikiny pre rodičov Parent˙s Hoodie. Produkty Love Radius získali mnohé svetové ocenenia.

VEER (SK, CZ, HU, PL)

Vozíky Veer vytvorili dvaja zanietení otcovia v USA. Vznikli kombináciou bežných plážových vozíkov a prémiových kočíkov. Robustná konštrukcia umožňuje užiť si zábavu v každom ročnom období a v každom teréne - od mestského, cez pieskové pláže a po horské chodníky. Vozík Veer má bohaté príslušenstvo, vďaka čomu je vhodný pre deti od narodenia do cca 5 rokov. Odvezie jedno či dve deti, batožinu a všetko potrebné pre rodinné dobrodružstvá.


* Nami distribuované značky je možné predávať len v rámci Slovenska a Čiech.

** Žiadosti o VO spoluprácu nám posielajte až keď budete mať založenú firmu (živnosť, s.r.o.). Na dotazy o pripravovanej firme neodpovedáme.

Drobcekovia.skKontaktVeľkoobchodZoznam zmluvných predajcov GreentomBonusový klub DROBCEKOVIAFormulár na odstúpenie od zmluvyVšeobecné obchodné podmienkyReklamačné podmienkyOsobné údaje a ich ochranaAko nakupovaťPlatba a doprava