0 ks

Veľkoobchod

Vážení zákazníci.

Naša spoločnosť je výhradným distribútorom značiek uvedených v zozname pre Slovensko a Česko. Výrobky, ktoré máme v našej veľkoobchodnej ponuke nájdete vystavené v našej predajni, väčšinu z nich v našom internetovom obchode* a v predajniach našich zmluvných maloobchodných predajní na Slovensku a v Čechách**.

Ste predajca detského tovaru a chcete pridať nami dodávané značky do Vášho sortimentu? Napíšte nám na náš e-mail drobcekovia@drobcekovia.sk informácie o Vašej už existujúcej firme***, predajni, internetovom obchode a my Vám obratom pošleme všetky potrebné informácie.

GREENTOM

Holandský výrobca najzelenších kočíkov na planéte Zem. Kočík Greentom je iný ako všetky ostatné kočíky. Je to priamo zrejmé z jeho robustného zjavu. Ale dizajn kočíka Greetom nie je jediným odlišovacím znakom. Tento kočík skutočne vyniká vďaka jeho príspevku ku udržateľnému rozvoju a preto je Greentom svetovo najzelenší kočík. Je kompletne vyrobený z recyklovaných plastov, rám je z recyklovaného polypropylénu (PP) a sedák z recyklovaných PET fliaš. Jeho šikovný dizajn a vysokokvalitné plasty ho robia hlavne ľahkým a odolným. Jednoduchým skladacím systémom sa kočík ľahko premení na primeranú batožinu, ktorú môžete vziať so sebou kdekoľvek. Najzelenší kočík Greentom je nielen praktický, ale aj veľmi pohodlný. Vďaka pružiacim vlastnostiam rámu a otáčavým kolieskam vybavenými dvojitými ložiskami, budete kočíkovať komfortne, a čo naviac aj štýlovo, pretože kočík Greentom je dostupný v 30 farebných kombináciách. Avšak ktorúkoľvek kombináciu si vyberiete, kočík Greentom ostáva vždy zelený. Kočíky Greentom sú ovenčené množstvom najprestížnejších svetových ocenení.

EVOMOVE

Dánsky výrobca rastúcich detských stoličiek NOMI, ktorých autorom je slávny škandinávsky dizajnér Peter Opsvik - autor prvej rastúcej stoličky Tripp Trapp. Stolička NOMI je vhodná pre deti od narodenia (s doplnkovým príslušenstvom) až po študenta. Nosnosť 150 kg z nej robí ideálnu stoličku pre dlhodobé využitie. Vďaka dokonale prepracovaným detailom sa stolička NOMI stala najbezpečnejšou a najoceňovanejšou detskou vysokou stoličkou na svete. Stolička sa vyrába na Slovensku.

JE PORTE MON BÉBÉ

Francúzsky výrobca exkluzívnych babyšatiek a nosičov z Paríža. Šatky Je Porte Mon Bébé Original sú jediný hybrid - spĺňajú vlastnosti elastickej aj tkanej šatky. Sú ideálne aj pre bezplienkovú komunikačnú metódu. V ponuke už aj bezuzlové babyšatky JPMBB, elastické šatky Basic a ergonomické nosiče PhysioCarrier. Babyšatky JPMBB získali mnohé svetové ocenenia.

TAGA

Holandský výrobca najznámejších hybridného bicykla, ktorý sa dá za pár sekúnd zmeniť na kočík. Cyklokočík TAGA je ovenčený mnohými najprestížnejšími svetovými oceneniami.

* Niektoré výrobky je možné predávať len prostredníctvom kamenných predajní, napríklad značku Evomove

** Nami distribuované značky je možné predávať len v rámci Slovenska a Čiech.

*** Žiadosti o VO spoluprácu nám posielajte až keď budete mať založenú firmu (živnosť, s.r.o.). Na dotazy o pripravovanej firme neodpovedáme.

Drobcekovia.skKontaktVeľkoobchodZoznam zmluvných predajcov GreentomZoznam zmluvných predajcov NomiBonusový klub DROBCEKOVIAFormulár na odstúpenie od zmluvyVšeobecné obchodné podmienkyReklamačné podmienkyOsobné údaje a ich ochranaAko nakupovaťPlatba a doprava