0 ks
Košík Vyhľadať

Drobcekovia.sk

Milí priatelia,

Ďakujem, že ste navštívili stránku www.drobcekovia.sk. Aby ste vedeli, kto vlastne za tým všetkým stojí, radi by sme sa Vám predstavili.

V prvom rade sme rodičia troch synov, ktorí, ako mnohí iní rodičia nemajú popri starostlivosti o dieťa veľa času nazvyš. A preto sa snažíme veci okolo seba zjednodušovať. Myšlienka zriadiť si vlastný internetový obchod sa rodila v naších hlavách už niekoľko rokov. Keď sme v roku 2004 čakali svoje prvé dieťa, zistili sme, že zohnať oblečenie pre tehotné mamičky alebo výbavu pre dieťatko nie je až také jednoduché. Hlavne v menších mestách bol nedostatok obchodov s takýmto tovarom. A taktiež internetový predaj nebol ešte taký bežný ako teraz. Ale za tie roky sa toho veľa zmenilo a pribudlo mnoho internetových obchodov so širokým výberom kvalitného tovaru nie len pre detičky. A ako náš prvý syn rástol a pribúdali nám rôzne aktivity, uvedomovali sme si, že na našom trhu nám stále niečo chýba. Preto sme vytvorili tento internetový obchod, v ktorom nájdete možno aj to, čo ste už dávno nemohli bežne kúpiť.
Internetový obchod bol založený v apríli 2007 na základe živnostenského oprávnenia. V júli 2009 sme otvorili aj vzorkovú predajňu, ktorú teraz nájdete v Prievidzi na sídlisku Píly. V marci 2012 sme zmenili formu spoločnosti zo živnosti na s. r. o. a rozšírili tak poskytovanie našich služieb aj o veľkoobchod niektorých značiek, ktoré zastupujeme pre Slovenskú ale aj pre Českú republiku. V apríli toho istého roku sa náš tím rozrástol o ďalšieho člena - druhého dlhoočakávaného syna a v júni 2016 o tretieho vytúženého syna. Internetový obchod drobcekovia.sk je zameraný nie len pre detičky, ale aj pre ich mamičky a budúce mamičky. Na zabezpečenie tých najlepších služieb, vyberáme značky tovaru len vysokej kvality. S väčšinou z nich máme aj osobné skúsenosti. Na tejto stránke nájdete okrem obchodu aj naše poradne a blog.

Ako poradkyňa v dojčení som Vám k dispozícii telefonicky, alebo osobne v dopredu dohodnutom termíne v našej predajni. Svoje vedomosti v tejto oblasti som získala hlavne z vlastnej skúsenosti, ale aj teoretickým vzdelávaním sa na školeniach a konferenciách určených pre poradkyne, ktoré na Slovensku organizuje o. z. Mamila v spolupráci so Slovenským výborom pre Unicef.
Verím, že na tejto stránke nájdete všetko, čo potrebujete a v prípade akýchkoľvek námetov, dotazov, otázok... nás môžete kontaktovať. Každým Vašim námetom pomôžete skvalitňovať služby internetového obchodu drobcekovia.sk.

Andrea Lackovičová

Drobcekovia.skKontaktVeľkoobchodZoznam zmluvných predajcov GreentomBonusový klub DROBCEKOVIAFormulár na odstúpenie od zmluvyVšeobecné obchodné podmienkyReklamačné podmienkyOsobné údaje a ich ochranaAko nakupovaťPlatba a doprava