0 ks
Košík Vyhľadať
☰ Kategórie
Bohužial, tento produkt nie je momentálne dostupný :(

Baby šatka bez uzla JPMBB Little baby wrap without a knot (Charcoal grey/Iris)

Little wrap without a knot je nová babyšatka bez uzla od Je porte mon bébé. Je ľahká, nastaviteľná, obojstranná a jednoduchá na obsluhu. Nová ring-slingová šatka bez uzla je vhodná pre deti od narodenia do 36 mesiacov (3,5 - 14 kg)

Vďaka novej látke navrhnutej spoločnosťou JPMBB je šatka pohodlnejšia a ľahšie sa s ňou narába:
nová látka vytvára efekt malého vankúšika, ktorý obaľuje vaše plecia, váš chrbát a vaše dieťa. Vaše dieťa má dostatočnú oporu a plece, na ktorom ho nesiete, je voľné. Vďaka tomuto dizajnu sa obaja môžete voľne pohybovať.

Pohodlie vďaka inovácii:
obojstranná šatka JPMBB vyrobená z viskózového vlákna certifikovaného podľa normy Oeko-Tex100* ponúka najvyššiu možnú hebkosť zo všetkých babyšatiek a úplne nový pocit a oporu. Budete prekvapení, pretože zažijete presne ten istý pocit ako s ostatnými šatkami JPMBB, avšak úplne po novom. Táto šatka vyrobená z technologicky náročnej látky, vyvinutá a vyrobená v Európe. Poskytne Vám väčšie pohodlie ako iné asymetrické babyšatky.

*Viskózové vlákno je vyrobené z prírodných a recyklovaných materiálov (drevná celulóza), ktoré sa pomocou výrobného procesu pretvárajú tak, aby boli pohodlné. Vlákno nie je syntetické, ale umelé. Viskózové vlákno používané vo výrobkoch Je Porte Mon Bébé sa vyrába z celulózy z bukov rastúcich v strednej Európe spoločnosťou Lenzing AG, ktorá je výrobcom textilných vlákien od roku 1892. Naše viskózové vlákno je certifikované na normu Oeko-Tex100.

Chladivý, ľahký materiál:
šatka je ľahká a neobsahuje veľa materiálu. Keďže látka je chladivá a vzdušná, nosenie dieťaťa nie je problémom aj keď je veľmi teplo.

Vankúšik (ochranný kryt):
prešívaný vankúšik zabraňuje dieťaťu, aby sa jeho hlavička a prsty dotýkali kovových krúžkov a chráni nesúcu osobu. Krúžky tiež zakrýva, vďaka čomu šatka vyzerá elegantnejšie a jednoduchšie. Je vyrobená z netoxickej napodobeniny kože, aby spĺňala bezpečnostné normy pre veci vyrobené pre deti.

Šatka JPMBB bez uzla je obojstranná:
dvojfarebná a obojstranná. Okraje a spoje sú na každej strane v rovnakej farbe ako je látka a štítok je schovaný. Jedna šatka, dve farby!

Ring-sling šatka JPMBB je jednoduchá, rýchla a bez potreby viazania uzla:
babyšatka bez uzla vám pomôže vždy, keď budete chcieť preniesť vaše dieťa rýchlo a bezpečne a ani nebudete musieť viazal uzol.

Nastavenie za okamih:
vďaka 2 krúžkom vám bude trvať iba pár sekúnd, kým nastavíte šatku tak, aby to bolo pohodlné pre vás aj vaše dieťa.

Šatka JPMBB bez uzla je vhodná pre každého:
bez rozdielu pohlavia, pre všetky veľkosti dospelého (do 125 kg), na nosenie dieťaťa na ľavej alebo pravej strane.

Pre deti od 0 do 36 mesiacov
túto šatku bez nutnosti viazania uzla je možné nastaviť rôznymi spôsobmi, v závislosti na veku dieťaťa, už od veku niekoľkých týždňov až pokiaľ dieťa nezačne chodiť. Nikdy nie je neskoro.

Šatka JPMBB bez uzla je použiteľná pre množstvo situácií v priebehu dňa, keď potrebujete mať dieťa na rukách:
pomoc pri ukladaní dieťaťa do kočíka alebo iného spôsobu prenášania, čo by trvalo príliš dlho, ale aj v situáciách, keď by bolo príliš zložité držať ho na rukách: keď potrebujete ísť dole schodmi v paneláku, do auta, zobrať von psa, pri cestovaní vlakom alebo lietadlom, návšteve reštaurácie, na návštevu k priateľom alebo na pláž, pri tlačení nákupného vozíka, keď treba pomôcť dieťaťu so zaspávaním, kojením alebo kŕmením z fľaše bez možnosti sadnutia...

Keď sa dieťa chce pozerať okolo, keď ho nosíte:
ideálne riešenie, ak sa dieťa chce pozerať okolo seba, keď už nechce byť otočené k osobe, ktorá ho nesie. Pri nosení na boku môže dieťa otáčať hlavou vpravo aj vľavo a vidí, čo sa deje, ale zároveň sa môže pritúliť k nosičovi a oddýchnuť si.

Materiál: 100% viskóza

Výrobca: Je porte mon bébé, FR

Inštruktážne video tu

Doba dodania: cca 24 hodín

Všetky výrobky JPMBB sú uznané medzinárodným inštitútom International Hip-Displasia Institute (IHDI) ako vhodné pre zdravý vývoj bedrových kĺbov bábätiek.

Kód PESN1237
Výrobca Love Radius
Cena
(s DPH)

Tento tovar je momentálne nedostupný