0 ks
Košík Vyhľadať
☰ Kategórie

Kniha Zdravé těhotenství, přirozený porod

Citlivý sprievodca tehotenstvom, pôrodom, šestonedelím a dojčením, ktorý ponúka overené praktické návody, ako v týchto obdobiach využiť bylinky, homeopatické prípravky a éterické oleje.

Ingeborg Stadelmann – Nemecká samostatná pôrodná asistentka IS, matka troch detí, využíva svoje bohaté skúsenosti, ktoré nazbierala behom svojej takmer tridsať ročnej praxe, aby v knihe Zdravé těhotenství, přirozený porod ženám poradila, ako sa pripraviť na prirodzený pôrod v domácom prostredí alebo v nemocnici. Prináša tiež tipy, ako podporiť zdravý priebeh tehotenstva a ako nenásilne riešiť bežné zdravotné problémy, ktoré sa môžu behom tehotenstva, pôrodu a šestonedelia objaviť, pomocou prírodných prípravkov ako sú bylinky, éterické oleje a homeopatické lieky.

Kniha je určená tehotným ženám, ktoré sa pripravujú na pôrod, ale tiež pôrodným asistentkám a ďalšiemu pôrodníckemu personálu, ktorý je naklonený otvorenejšiemu prístupu k tehotenstvu a pôrodu (predovšetkým tí začínajúci, či už pôrodné asistentky, detské sestry, alebo lekári, ktorí nemajú dostatok vlastných skúseností, v knihe nájdu a isto ocenia množstvo praktických informácií). Autorka má odborné vzdelanie aj v aromaterapii a klasickej homeopatii a tak sa jej kniha môže stať inšpiráciou aj pre profesionálnych aromaterapeutov a homeopatických lekárov a terapeutov.

Kniha je odborne na vysokej úrovni a pritom je čitateľná a ľahko zrozumiteľná aj pre laikov. Pre rýchlejšie vyhľadávanie konkrétnych tém je doplnená registrom

514 strán, viaz., 174 x 246 mm, ISBN 978–80–86356–50–1

Autor: Ingeborg Stadelmann

Vydavateľstvo: OWP, CZ

Naše hodnotenie: táto kniha si vďaka svojim neoceniteľným radám ohľadne tehotenstva, pôrodu a období po ňom získava stále viac čitateľov. Autorka tu podrobne opisuje všetky fázy tehotenstva kde s problémami radí využívajúc aromaterapiu, homeopatiu a bylinky. Mnohí čitatelia z nej čerpajú neoceniteľné rady nie len v období tehotenstva a pôrodu, ale aj v období po ňom a aj počas dojčenia.
V poslednom čase do našej predajne chodia zákazníčky a pýtajú si túto knihu ako Bibliu pre tehotné ;-)

Kód ZTPP
Výrobca Knižné vydavateľstvo
EAN 9788086356501
Cena
(s DPH)
21,28 € / ks