0 ks
Košík Vyhľadať
☰ Kategórie
Bohužial, tento produkt nie je momentálne dostupný :(

Baby šatka JPMBB Basic (Blue retro)

Šatka Love Radius BASIC je lacnejšia verzia hybridnej šatky ORIGINAL. Je ideálna na začatie šatkovania. Látkové prevedenie je francúzske džersej froté – zmes bavlny a elastanu /Spandex, ktoré zabezpečuje maximálnu hebkosť a mäkký vzhľad, rovnako ako aj cirkuláciu vzduchu, ktorá je dôležitá najmä v lete. Vďaka základnému úväzu (kríž s kapsou vonku), môžete dieťa vkladať do šatky a vyberať bez nutnosti preväzovania. Je to rýchle a pohodlné!

Baby šatka Love Radius Basic Vás sprevádza od okamihu narodenia dieťaťa, doma alebo na cestách. Vďaka noseniu bábätka v baby šatke máte voľné ruky a pritom si môžete užívať blízkosť bábätka a podporiť jeho fyziologický pocit pohody.

Baby šatka Love Radius Basic je menšia sestra hybridnej šatky Original za nižšiu a prijateľnejšiu cenu. Baby šatka Basic plní priania rodičov, ktoré riešili tvorcovia Love Radius: poskytnúť kvalitnú babyšatku v cene, ktorá by vyhovovala mladým rodinám a nižšiemu rozpočtu, ktoré nemôžu uprednostniť baby šatku Original a celé spektrum využitia, ktoré hybridná šatka ponúka. Tvorcovia šatiek Love Radius v apríli 2013 znížili cenu hybridnej šatky Original o 15%, ale stále sú rodičia, ktorí nepotrebujú využiť všetky výhody a možnosti prispôsobenia šatky Love Radiua Original, no predsa chcú vyskúšať dobrodružstvo, ktoré nosenie dieťaťa prináša a výhody s tým spojené. So šatkou Basic teraz každý môže objavovať a experimentovať so šatkovaním detí bez obmedzenia rozpočtu.

Porovnanie šatky Basic s hybridnou šatkou Original: Basic je cenovo dostupnejšia, ale menej univerzálna. Šírka šatky Basic je menšia ako pri šatke Original, rovnako aj dĺžka, vďaka čomu môže byť šatka za dostupnejšiu cenu. Keďže šatka Original je širšia ako prevedenie Basic, môže byť použitá na nosenie väčšieho dieťaťa a aj na polohy na nosenie na chrbte. Použité látky pre rad Basic a sa líšia od prevedenia Original (hoci aj tieto obsahujú elastan/Spandex, ktorý umožňuje natiahnutie vo všetkých smeroch pre zážitok z nosenia a blízkosť dieťaťa, čo sú kľúčové a jedinečné vlastnosti nosičov Love Radius).

Babyšatka Love Radius je určená pre deti od 3,5 kg do 14 kg/od narodenia do 3 rokov

Materiál: 95% bavlna, 5% spandex. Bez pridania farbív a ťažkých kovov vyvolávajúcich alergické reakcie. Oeko Tex 100.

V súlade s Európskymi normami EN 13209-2

Všetky výrobky Love Radius sú uznané medzinárodným inštitútom International Hip-Displasia Institute (IHDI) ako vhodné pre zdravý vývoj bedrových kĺbov bábätiek.

Rozmer: 4,6 x 0,5 m

Vyrobené v Turecku

Výrobca: Love Radius, FR

Videá tu

Doba dodania: cca 24 hodín

Kód BA-BLEU
Výrobca Love Radius
Cena
(s DPH)

Tento tovar je momentálne nedostupný