0 ks
Košík Vyhľadať
☰ Kategórie

Mantinel 30x240cm - šalviové vážky

Novinka
Mantinel do postieľky je určený na prekrytie troch strán postieľky. Medzi jeho najdôležitejšie poslanie patrí v prvom rade jeho bezpečnosť. Jeho mäkká výplň dokáže stlmiť každý náraz a účinne tak ochrániť vaše dieťatko pred prípadným poranením. Okrem toho mantinel chráni pred prievanom, ktorý môže ohrozovať zdravie dieťatka. Popri svojej dôležitej ochrannej funkcii plní mantinel aj funckiu estetickú.

Mantinel SOFTELLO je vyrobený z kvalitného bavlneného saténu, ktorý je potlačený našim vlastným originálnym dizajnom. Tento materiál je na dotyk v porovnaní s klasickou bavlnou oveľa príjemnejší a hebkejší. Má tvar dlhého obdĺžnika, ktorý o postieľku pohodlne upevníte viacerými šnúrkami.

Všetky použité materiály majú certifikát OEKO TEX Standard 100 tr.1, čo znamená že výrobok spĺňa najprísnejšie normy EÚ a je tak vhodný aj pre detičky do 3 rokov.

K veľkému mantinelu si môžete v rovnakom dizajne dokúpiť aj malý mantinel v rozmere 15 x 120 cm, ktorý je určený na čiastočné prekrytie zvyšnej štvrtej strany vašej postieľky.

Viac o výhodách používania mantinelov a ich správnom výbere sa dočítate v našom článku.
Kód softello-005-18-001-01
Výrobca Softello
Cena
(s DPH)
64,90 € / ks