0 ks
Košík Vyhľadať
☰ Kategórie

Hniezdo pre bábätko - béžové jednofarebné

Novinka
Hniezdo pre bábätko je jedným z najdôležitejších a najvyhľadávanejších produktov pre všetky dnešné mamičky. Pomocou neho zabezpečíte v prvých mesiacoch života pokojný a ničím nerušený spánok vášho dieťatka. Svojim tvarom pripomína maminu náruč, preto bábätko sa v ňom cíti veľmi dobre. Zároveň mu poskytuje ochranu a pocit bezpečia, čo prispieva k jeho zdravému vývinu. Viac o výhodách používania hniezda sa dočítate v našom článku.

Hniezdo pre bábätko SOFTELLO je vyrobené z kvalitného bavlneného saténu a má náš vlastný originálny dizajn. Tento materiál je na dotyk v porovnaní s klasickou bavlnou oveľa príjemnejší. Je jemnučký a hebký, takže vaše bábätko sa v ňou bude cítiť ako v bavlnke.

Hniezdo je možné používať obojstranne a je rastúce. Má praktickú šnúrku po obvode, ktorou je možné si jeho veľkosť upraviť podľa potreby. Aby sme docielili ešte väčšiu bezpečnosť, zaväzovanie je prekryté pásom na suchý zips, ktorý zároveň pomáha ešte lepšie držať tvar hniezda. Jeho ložná plocha je odzipsovateľnávnútorná výplň je vyberateľná, čo je z praktického hľadiska veľká výhoda. Umožňuje tým totiž oveľa ľahšiu manipuláciu pri jeho údržbe. Obvodový pás je vyplnený certifikovaným guľôčkovým dutým vláknom a vyberateľná výplň ložnej plochy je vyrobená zo 100% bavlny a dutého vlákna hrúbky 2cm.

Všetky použité materiály majú certifikát OEKO TEX Standard 100 tr.1, čo znamená že výrobok spĺňa najprísnejšie normy EÚ a je vhodný aj pre detičky do 3 rokov.
Kód softello-001-01-000-00
Výrobca Softello
Cena
(s DPH)
79,90 € / ks