0 ks
Košík Vyhľadať
☰ Kategórie

Zavinovačka perová vanilková jednofarebná

Novinka
Zavinovačka pre bábätko patrí medzi základnú výbavu každej mamičky a je jej každodennou praktickou pomôckou. Bábätko po narodení ešte nevie svoju teplotu dobre regulovať, preto je potrebné poskytnúť mu v tomto účinnú pomoc. Zavinovačka však bábätku pomáha nielen pri termoregulácii, ale poskytuje mu aj pocit bezpečia, pretože mu pripomína prostredie ako u mamičky v brušku.

Zavinovačka SOFTELLO je vyrobená z kvalitného bavlneného saténu s našim vlastným originálnym dizajnom. Tento materiál je na dotyk v porovnaní s klasickou bavlnou oveľa príjemnejší a hebkejší a preto zaručí vášmu bábätku príjemné teplo. Má tvar štvorca s jedným, mierne zaobleným rohom a viazaním na jednu mašľu, čo dáva možnosť neskôr, keď bábätko podrastie ju použiť aj ako podložku na hranie alebo prikrývku. Zapínanie na zips umožňuje vybrať vnútornú výplň, čím zjednodušuje jej údržbu.

V ponuke máme tri druhy vnútornej výplne:

  • Zimná - najobľúbenejší typ, používaný najmä v období jar, jeseň a zima

  • Letná - ľahučka verzia používaná najmä v teplých letných mesiacoch

  • Perová (páperie) - je veľmi mäkká a pohodlná, ale zároveň je mohutnejšia a dieťatko sa do nej zaborí. Jej prednosťou je však veľmi dobrá schopnosť termoregulácie, čiže v chladnejšom období je v nej bábätku teplučko a cez leto sa v nej neprehrieva.


Všetky použité materiály majú certifikát OEKO TEX Standard 100 tr.1, čo znamená že výrobok spĺňa najprísnejšie normy EÚ a je vhodný aj pre detičky do 3 rokov.
Kód softello-002-11-000-03
Výrobca Softello
Cena
(s DPH)
79,90 € / ks