0 ks
Košík Vyhľadať
☰ Kategórie

Perinka letná - svetlomodré striešky

Novinka
Pod pojmom perinka pre bábätko chápeme klasický podlhovastý typ, aký sa dodnes používa v mnohých pôrodniciach a veľa maminiek sa k jej používaniu čoraz častejšie vracia aj v pohodlí svojho domova. Jej tvar umožňuje lepšiu manipuláciu s dieťatkom, pretože je v nej dieťatko oproti zavinovačke stabilnejšie zavinuté, ale zároveň má dostatok priestoru pre pohyb nožičiek. Použitie klasickej perinky teda odporúčame bezprostredne po narodení dieťatka a v prvých týždňoch jeho života. Práve v tomto období patrí do základnej výbavy každej mamičky a je jej každodennou praktickou pomôckou. Biela perinka bez vzoru je často využívaná aj ako perinka na krst.

Perinka SOFTELLO je vyrobená z kvalitného bavlneného saténu s našim vlastným originálnym dizajnom. Tento materiál je na dotyk v porovnaní s klasickou bavlnou oveľa príjemnejší a hebkejší, a preto zaručí vášmu bábätku príjemné teplo. Má tvar obdĺžnika, a zaoblenú stranu zdobí malý volánik. Zaväzuje sa tromi šnúrkami, pevne všitými v bočných dieloch, takže nemusíte mať obavu, že by sa vám šnúrka mohla vyvliecť. Vnútornú výplň je možné vybrať, čím značne zjednodušuje jej údržbu a predlžuje jej životnosť.

V ponuke máme tri druhy vnútornej výplne:

  • Zimná - najobľúbenejší typ, používaný v období jar, jeseň a zima

  • Letná - ľahučka verzia používaná najmä v teplých letných mesiacoch

  • Perová (páperie) - je veľmi mäkká a pohodlná, ale zároveň je mohutnejšia a dieťatko sa do nej zaborí. Jej prednosťou je však veľmi dobrá schopnosť termoregulácie, čiže v chladnejšom období je v nej bábätku teplučko a cez leto sa zasa v nej neprehrieva.


Všetky použité materiály majú certifikát OEKO TEX Standard 100 tr.1, čo znamená že výrobok spĺňa najprísnejšie normy EÚ a je vhodný aj pre detičky do 3 rokov.
Kód softello-003-06-004-01
Výrobca Softello
Cena
(s DPH)
69,90 € / ks