0 ks
Košík Vyhľadať
☰ Kategórie

Bylinná zmes pre náparku JEMNÉ KLIMAKTÉRIUM

Kvetinová relaxačná zmes pre ženskú bylinnú náparku

Občas potrebujeme samy ticho posedieť, upokojiť svoje myšlienky a uvedomiť si svoju prítomnosť vo svojom tele. Niekedy iba túžime prehriať orgány panvy, nechať sa hýčkať vôňou byliniek. A tak sa posadíme nad teplú paru, obujeme si vlnené ponožky a zabalíme sa do deky. Cítime bezpečie domova. S láskou k sebe samej, s láskou jedna k druhej, s láskou k dcére, k priateľke, k mame, si pripravujeme my ženy rituál ženskej bylinnej náparky už tisíce rokov. Túto tradíciu uchovávame pre ďalšie generácie, pretože vieme, že keď sa v žene usídli teplo, potom zdravie a láska na seba nenechajú dlho čakať.

Bylinná zmes JEMNÉ KLIMAKTÉRIUM - bylinky v tejto zmesi pomáhajú žene v období prechodu, majú relaxačné účinky, zmierňujú príznaky klimaktéria a tlmia jeho následky. Zabraňujú prejavom predčasného starnutia, upokojujú napätie a podporujú krvný obeh. Upokojujú a prinášajú uvolnenie.

UPOZORNENIE: Neužívať vnútorne.

Zloženie: srdcovník obyčajný vňať, rebríček obyčajný vňať, nechtík lekársky kvet, alchemilka obyčajná vňať, pastierska kapsička vňať, damiána vňať, brahmi vňať, šalvia lekárska vňať

Balenie: 28 g

Výrobca: Steamy, CZ

Súvisiace informácie

Jak a kdy si dopřát ženskou bylinnou napářku (NÁVOD)

Jak ženská bylinná napářka působí na ženské tělo i duši

Jak může ženská bylinná napářka pomoci ženě otěhotnět

Ženská bylinná napářka (obecné informace)

Kód BJK
Výrobca Steamy
Cena
(s DPH)
3,30 € / ks