0 ks
Košík Vyhľadať
☰ Kategórie

Bylinná zmes pre náparku PODPORA PLODNOSTI

Kvetinová relaxačná zmes pre ženskú bylinnú náparku

Občas potrebujeme samy ticho posedieť, upokojiť svoje myšlienky a uvedomiť si svoju prítomnosť vo svojom tele. Niekedy iba túžime prehriať orgány panvy, nechať sa hýčkať vôňou byliniek. A tak sa posadíme nad teplú paru, obujeme si vlnené ponožky a zabalíme sa do deky. Cítime bezpečie domova. S láskou k sebe samej, s láskou jedna k druhej, s láskou k dcére, k priateľke, k mame, si pripravujeme my ženy rituál ženskej bylinnej náparky už tisíce rokov. Túto tradíciu uchovávame pre ďalšie generácie, pretože vieme, že keď sa v žene usídli teplo, potom zdravie a láska na seba nenechajú dlho čakať.

Bylinná zmes Podpora plodnosti - bylinky v tejto zmesi ovplyvňujú plodnosť a prečisťujú ženský organizmus. Pôsobia blahodárne na lono ženy, posilňujú maternicu a jej ochabnuté svalstvo. Podporujú ovuláciu a priaznivo sa podieľajú na uhniezdení zárodku v maternici. Pôsobia tiež ako prevencia potratu.

UPOZORNENIE: nepoužívajte bezprostredne po pohlavnom styku a počas ovulácie. Neužívajte vnútorne.

Zloženie: rebríček obbyčajný vňať, skorocel kopijovitý list, alchemilka obyčajná vňať, hluchavka biela vňať, vitex jahňací plod, damiána vňať, brahmi vňať

Balenie: 28 g

Výrobca: Steamy, CZ

Súvisiace informácie

Jak a kdy si dopřát ženskou bylinnou napářku (NÁVOD)

Jak ženská bylinná napářka působí na ženské tělo i duši

Jak může ženská bylinná napářka pomoci ženě otěhotnět

Ženská bylinná napářka (obecné informace)

Kód BPP
Výrobca Steamy
Cena
(s DPH)
3,30 € / ks