0 ks
Košík Vyhľadať
☰ Kategórie

Bylinná zmes pre náparku LÁSKA

Kvetinová relaxačná zmes pre ženskú bylinnú náparku

Občas potrebujeme samy ticho posedieť, upokojiť svoje myšlienky a uvedomiť si svoju prítomnosť vo svojom tele. Niekedy iba túžime prehriať orgány panvy, nechať sa hýčkať vôňou byliniek. A tak sa posadíme nad teplú paru, obujeme si vlnené ponožky a zabalíme sa do deky. Cítime bezpečie domova. S láskou k sebe samej, s láskou jedna k druhej, s láskou k dcére, k priateľke, k mame, si pripravujeme my ženy rituál ženskej bylinnej náparky už tisíce rokov. Túto tradíciu uchovávame pre ďalšie generácie, pretože vieme, že keď sa v žene usídli teplo, potom zdravie a láska na seba nenechajú dlho čakať.

Bylinná zmes Láska je voňavá a na pohľad krásna. Rovnako ako my sme krásne a voňavé. Obsahuje kvety rastúce na zemi a tiež vo vetvách stromov. Bylinky divé aj kultivované, ktoré kvitnú rôzne v lese, na lúke aj na záhrade, na horách, ale tiež v nížinách. Láska je plná náznakov a mystiky, môže nás priblížiť k zdroju v nás samých. Je jemná a silná, omamne voňavá, zároveň svieža a starostlivá. Lásku si môžete dopriať bez ohľadu na vek a ročné obdobie.

Láska je bylinnou zmesou namiešanou zo sedem druhov kvetov, ktoré posilujú srdce, maternicu a ladí menštruačný cyklus, uvoľňuje napätie tela, čistí krv, hojí rany a podporuje imunitný systém. Láska je magickou zmesou vďaka pozoruhodnému lipkavcu marinkovému, vzácnej nevädze poľnej, energickej ruže stolistej, ochrannej lipe, afridiziakálnemu jasmínu, imunitu posiľujúcemu echinacei purpurovej a nenápadnej sedmokráske.

Zloženie: lipkavec marinkový, nevädza poľná, ruža stolistá kvet, kvet lipy, jasmín kvet, echinacea purpurová kvet, sedmokráska kvet.

UPOZORNENIE: Neužívať vnútorne.

Balenie: 20 g

Výrobca: Steamy, CZ

Súvisiace informácie:

Jak a kdy si dopřát ženskou bylinnou napářku (NÁVOD)

Jak ženská bylinná napářka působí na ženské tělo i duši

Jak může ženská bylinná napářka pomoci ženě otěhotnět

Ženská bylinná napářka (obecné informace)

Kód BLA
Výrobca Steamy
Cena
(s DPH)
4,10 € / ks